Резервирование
444 0 280

Парам

Dünyanın en özel yarımadalarından birinde bulunan Fethiye, Club & Hotel Letoonia'da çiftler için romantik tatiller sunuyoruz.

Özel balayı ve düğün konseptlerine ek olarak, Ultra Her Şey Dahil Konsept çiftleri sınırsız sayıda etkinlik ve harika yemekler arasında seçim yapmayı zor bulacaklardır.

Romantik akşam yemekleri en iyi Club & Hotel Letoonia'nın alakart restoranlarında servis edilir, ardından yıldızların altında bir parti için sahile gidin. Letoonia Club & Hotel'de Fethiye Körfezi'nin geniş manzarasının keyfini çıkarabilir ve ardından yarımadanın ucunda bulunan Moonlight Disco'ya gidebilirsiniz.

Oda tipleri

В отеле Club & Hotel Letoonia, Фетхие, вы можете остановиться в номерах отеля или бунгало с традиционной турецкой архитектурой, покрытыми резными потолками из дерева.

 

мероприятия

Club & Hotel Letoonia предлагает широкий спектр возможностей для отдыха, в зависимости от вашего настроения. Активное приключение можно провести со днями занятий спортом и вечерами в театре и на дискотеке. Вы также можете насладиться более спокойным временем, наполненным романтическими прогулками на природе и ужинами, заказанными в ресторанах A La Carte.

 

Сервисы

Bir araba kiralama rezervasyonu yapmak veya bir geziye katılmak istiyorsanız, Spa ve sağlıklı yaşam merkezlerinde rahatlatıcı masajlar, spor salonunda spor, birçok restorandaki eşsiz tatlar, muhteşem yerlere alışveriş ve tarihi yerlere seyahat etme seçiminizin tadını çıkarın.

Спасибо! Ваш запрос был успешно!
Была проблема! Пожалуйста, введите действительный адрес электронной почты!